Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Şirket ticaret
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000-2000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

Qingtuo Metal Ürünleri (Qingdao) Co., Ltd. Çin'de yer almaktadır. Şirketimiz 201, 202, 304, 304 l, 321, 316, 316 l, 904 l, 316 ti, 310s malzemesi gibi paslanmaz çelik ihracat yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır..Ürünlerin% 60'ından fazlası Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'ya satılıyor ve tüm ürünler yurtdışında ve yurtdışında müşteriler tarafından güvenilmektedir. Her zaman önce kalite ilkesine bağlı kalıyoruz.Sürdürülebilir işbirliği bizim sürekli arayışımızŞimdi Shanghai Baosteel, TISCO, ZPSS, LISCO vb. Wuxi bölgesinde genel temsilci, sağlam gücümüzle, samimi hizmetimizle, müşteriler için profesyonel kalite paslanmaz çelik malzemeleri sağlamak için,danışmanlık rehberliği için işbirliğinizi memnuniyetle karşılıyoruz!


Paslanmaz çelik plaka: 202 cr16mn8ni5n (1) 304 (0 cr18ni9) 304 l (00 cr19ni10), 321 (1 cr18ni9ti) 316 (0 cr17ni12mo2) 316 l (00 cr17ni14mo2) 310 s (316 t (0,0 cr25ni20) cr18ni12mo2ti 904 (00 cr20ni25mo4)

 

Şirket fabrikası: paster çizme, 6 k, 8 k ayna, cilalama, sarı titanyum, titanyum siyah, gül altını, parmak izi yok, vb. Çeşitli renkli paslanmaz çelik plaka.

 

İşlem için katlanır: çatı oluk, siklotomik, kesme ve diğer işleme. Özellikler: yüksek sıcaklığa dirençli, korozyona dirençli, sülfürik asite dirençli.Şirketin iş felsefesi: "Hizmetin güvenilirliği ile aynı ürünler, aynı kalite, aynı fiyat, aynı fiyat, aynı hizmet"

 

Hizmet prensibi: bol gücü, yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyatlar. Taahhüt: iyi bir ürün, mükemmel kalite, düşük fiyat, mükemmel hizmet sağlamak için yeni ve eski müşterilerin güvenine teşekkür etmek.Yönetim prensibi: müşteriler önce, iyi kalite, çeşitlilik tam, fiyat makul.

Geçmiş

Qingtuo Metal Products (Qingdao) Co., Ltd, Çin merkezli en büyük ve profesyonel paslanmaz çelik ürün tedarikçisi.Sadece paslanmaz çelik plaka değilBaosteel, TISCO, LISCO, JISCO, ZPSS vb. şirketlerinin yetkili bayileriyiz.Kendi işleme merkezimiz var ve her türlü yüzey işlemeyi, hangi sınıfların ortak ürünleri ile sağlayabiliriz.,202,304304L,316316L, 316ti, 310S, 904L,410,409430)

 

Qingtuo çelik, 2001 yılından bu yana ürünlerini kaliteli, hızlı sevkiyat ve güvenilir hizmet vaatlerine dayanarak teslim ediyor.Qingtuo çelik şirket ilkelerine ve temel değere bağlı kalır - müşterilerimizin başarısı.

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 0

 

İlkelerin ve temel değerlerin gerçekliğe dönüştüğünden emin olmak için, profesyonel ve yetenekli üretim ekibimiz ürünleri üretmek için en son ekipmanları ve teknikleri benimsiyor.Bu arada..., katı kalite kontrol sistemi ve düzenlemeleri tüm üretim sürecinde uygulanır, gelen malzeme denetiminden kesiş, kesme, yüzey işleme, ambalajlama,ve teslimat, tüm çalışmaların tek amacı müşteriye en kaliteli ürünleri sağlamak.

 

Şirketimiz ulusal endüstriyel üretim lisansını aldı ve ISO9000 kalite sertifikası sistemini geçti.Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri ASTM/ASME'ye uygun olarak müşteri gereksinimleri olabilir., Almanya DIN, Japonya, JIS ve diğer standart üretim.

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Paslanmaz çelik ürünlerini denizaşırı pazarlara, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika ve Avrupa ülkelerine ihraç ediyoruz.Tedarik ettiğimiz ürünler mimari inşaatlarda yaygın olarak kullanılmaktadır., iç dekorasyon, dış dekorasyon, mutfak aletleri, su arıtma ekipmanları, gıda işleme makineleri ve diğer birçok sektör.Hızlı teslimat ve gerçek hizmetler iyi bir nam kazanmamıza yardımcı olduBu paha biçilmez servetin değerini kazanacağız ve daha fazla müşteriye başarı yolunda yardımcı olacağız.

 

Bugün, tam hat hizmet merkezi olarak, Qingtuo Metal Ürünleri (Qingdao) Co.,Ltd. müşterilerimize mümkün olan en yüksek düzeyde paslanmaz çelik ürünleri ve kendi işleme sağladığımızdan emin olmak için sürekli sistem geliştirmeleri yapıyor.Her gün, markasımızın ve logomuzun bir parçası olan net müşteri hizmetleri hedefleri altında çalışır:

Hizmet

Satış Öncesi Hizmet

 

Ciddi bir çalışma tutumu ve coşkusuna, paslanmaz çelik ürünler konusunda yetkin bilgiye sahibiz, müşterilerin ihtiyaç ve sorularını sabırla tam olarak anlayabiliyoruz. Paslanmaz çelik sac, rulo, boru, köşebent, kanal, çubuk, şerit ve yassı gibi standart parametrelere sahip paslanmaz çelik ürünler olduğunda bar, vb, size kısa sürede teslim süresi ile teklif göndereceğiz. Özel paslanmaz çelik ürünler olduğunda, özel gereksinimlerinizi (tercihen çizim resimleri ile) sorduktan ve iletişim kurduktan sonra size en kısa sürede bir e-posta göndereceğiz. üretim departmanımız ile

 

Satışta Hizmet

 

Satışta, Chuangen Metal gibi profesyonel işleme Hizmeti sağlar

 

Markalama Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Paslanmaz Çelik Markalama Hizmeti tarafımızca sağlanır ve çalışkan profesyonellerimiz tarafından yürütülür.

 

Paketleme Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 2Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Profesyonel ve güncel paketleme yöntemleri, ileticimiz için bir standarttır.Burada elbette paslanmaz çelik ve metal ürünleriniz için en iyi ambalajın seçiminde de size destek oluyorlar.Mallarınız güvenli ve mükemmel durumda gelmelidir.

 

Çözme Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 4

 

Çözme, çelik bobinin çözülmesi ve kesilmesi işlemidir.... Bu, 'ışıksız' üretim için uygun mükemmel düz bir çelik sac ile sonuçlanır.Süreçle ilgili kapsamlı deneyimimiz, müşterilerin gereksinimlerinin her zaman karşılanmasını sağlar.

 

Dilme Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 5

 

Bobin dilme, müşteri tarafından tasarlanmış genişliklere ve gerekli bobin boyutuna ve ağırlığına göre tam genişlikte bir bobinin kesildiği döner bıçaklı ekipmanı içeren bir işlemdir.

 

Kesme Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 6

 

Birinci sınıf kesim hizmetlerimiz aracılığıyla çelik ürün yelpazemizi özel boyutlara göre kesebiliyoruz:Plazma kesim / CNC lazer kesim

/Şerit testere kesimi

 

Parlatma Hizmeti:

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 7

 

Metal cilalama, levhalar, köşebentler ve borular gibi fabrikasyon metal parçaların yüzeylerini pürüzsüzleştirir ve genellikle parçalar veya malzemeler son kullanımlarına gitmeden önce son finişi sağlar.Paslanmaz çeliğin parlatılması, korozyon, çevresel faktörler, aşınma ve darbelerin neden olduğu hasara karşı direncini gözle görülür şekilde geliştirdiği için oldukça faydalıdır.

 

Satış Sonrası Hizmet

 

Satış sonrası hizmet, satış sonrası hizmetin en önemli parçasıdır.Satış sonrası hizmet işletmelerin pazar payını korumaları veya genişletmeleri için önemli bir faktör haline gelmiştir. Satış sonrası hizmetin kalitesi tüketicilerin memnuniyetini etkilemektedir.

Ekibimiz

Qingtuo, serin her şeyi elde etmek, yaratmak ve dağıtmak için bir tutkuya sahip, adanmış hayalperestlerden oluşan bir takım.En çok ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek kaliteli paslanmaz çelik ürünleri sağlamakDayanıklı, sağlam ve sezgisel olan şeyleri seviyoruz ve havalı insanların yüzlerine havalı gülümsemeler koymayı seviyoruz.

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Genç olmamıza rağmen ekibimizin üyeleri bu alanda uzun süreli deneyime sahip eğitimli profesyoneller.Ekibimiz, tam üretim akışını tamamlamak için gereken tüm becerileri kapsayan çeşitli insanlardan oluşur.Her zaman farklı geçmişlere ve yeteneklere sahip insanları karşılıyoruz.

 

İyi bir ekibin en önemli özelliklerinden biri açık iletişimdir.fikirler ve genel girdilerAçık bir iletişimi teşvik eden bir ekip, herkesin fikirlerini ve görüşlerini korku duymadan paylaşabilmesini sağlar.

 

Çin Qingtuo Metal Products (Qingdao)Co.,Ltd şirket Profili 2

 

Sadece ofiste sıkı çalışmakla kalmayıp, tırmanmak, barbekü yapmak, yüzmek, CS, ect gibi anlamlı ve sağlıklı grup aktivitelerimiz de var.