Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Şirket ticaret
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000-2000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

ChuangEn Metal Products Co, Ltd China.Our şirket bulunan 201, 202, 304, 304 l, 321, 316, 316 l, 904 l, 316 ti, 310s malzeme gibi paslanmaz çelik ihracat yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerin %60'ı Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'ya satılmaktadır ve tüm ürünler yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler tarafından güvenilmektedir. Her zaman önce kalite ilkesine bağlıyız. Sürdürülebilir işbirliği, kalıcı arayışımızdır.Wuxi bölgesindeki genel ajanda Şangay Baosteel, TISCO, ZPSS, LISCO vb, sağlam gücümüzle, samimi hizmetimizle, müşterilerin profesyonel kalitede paslanmaz çelik malzemeler sağlamaları için, rehberlik görüşmesi için işbirliğinize hoş geldiniz!


Paslanmaz çelik levha: 202 cr16mn8ni5n (1) 304 (0 cr18ni9) 304 l (00 cr19ni10), 321 (1 cr18ni9ti) 316 (0 cr17ni12mo2) 316 l (00 cr17ni14mo2) 310 s (316 t (0, 0 cr25ni20) cr18ni12mo2ti 904 (00 cr20ni25mo4)

 

Şirket fabrikası: paster çizimi, 6 k, 8 k ayna, parlatma, sarı titanyum, titanyum siyahı, gül altın, parmak izi yok, vb. Çeşitli renklerde paslanmaz çelik levha.

 

İşleme için katlayın: çatı oluğu, siklotomik, kesim ve diğer işlemler.Özellikler: yüksek sıcaklık dayanımı, korozyon direnci, sülfürik asit direnci.Şirketin iş felsefesi: "kaliteden aynı ürünler, fiyattan aynı kalite, aynı fiyat, hizmetin güvenilirliğinden aynı hizmet"

 

Hizmet ilkesi: bol güç, yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyatlar.Taahhüt: yeni ve eski müşterilerin güvenine teşekkür etmek için iyi bir ürün, mükemmel kalite, düşük fiyat, mükemmel hizmet sağlamak.Yönetim ilkesi: önce müşteriler, kaliteli, çeşitlilik tamamlandı, fiyat makul.

Geçmiş

Tsingtao ChuangEN Metal Products Co., Ltd, paslanmaz çelik ürünlerin önde gelen ve profesyonel Çin merkezli tedarikçisidir.Sadece paslanmaz çelik sac/levha, bobin/şerit, boru değil, aynı zamanda SS bar, Flatbar, Köşebent, Kanal vb. paslanmaz çelik profillerin de dağıtımını ve ihracatını yapmaktayız. Baosteel yetkili satıcısıyız. , TISCO, LISCO, JISCO , ZPSS vb. 201,202,304,304L,316,316L,316ti,310S,904L,410.409,430) ortak ürünlerle her türlü yüzey işlemini sağlayabilen kendi işleme merkezimiz bulunmaktadır.

 

2001'den beri ChuangEN çelik, birinci sınıf kalite, hızlı sevkiyat ve güvenilir hizmet vaadine dayanan ürünleri teslim etmektedir.Büyüyen bir şirket ve tamamen özverili bir iş olarak ChuangEN çelik, şirket ilkelerine ve temel değere bağlı kalmaya devam ediyor - müşterilerimizin başarısı.

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 0

 

İlkelerin ve temel değerin gerçeğe dönüşmesini sağlamak için profesyonel ve yetkin üretim ekibimiz, ürünleri üretmek için son teknoloji ekipman ve tekniği benimser.Bu arada, gelen malzeme denetiminden kesme, dilme, yüzey işleme, paketleme ve teslimata kadar tüm üretim süreci boyunca sıkı kalite kontrol sistemi ve yönetmelikleri uygulanmaktadır, tüm çalışmaların tek bir amacı müşteriye tedarik etmektir. en kaliteli ürünler.

 

Firmamız ulusal endüstriyel üretim lisansını almış ve ISO9000 kalite belgelendirme sisteminden geçmiştir.Ve üretim ve işleme müşteri gereksinimlerine göre, Amerika Birleşik Devletleri ASTM/ASME, Almanya DIN, Japonya, JIS ve diğer standart üretime uygun olarak müşteri gereksinimleri de olabilir.

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Paslanmaz çelik ürünlerini denizaşırı pazarlara, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika ve Avrupa ülkelerine ihraç ediyoruz.Tedarik ettiğimiz ürünler mimari inşaat, iç dekorasyon, dış dekorasyon, mutfak aletleri, su arıtma ekipmanları, gıda işleme makineleri ve daha birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.İstikrarlı ve tutarlı ürün kalitesi, hızlı teslimat ve gerçek hizmetler, sağlam bir itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Bu paha biçilmez servetin kıymetini bileceğiz ve daha fazla müşteriye başarı yolunda yardımcı olacağız.

 

Bugün, tam hatlı bir hizmet merkezi olarak, Tsingtao ChuangEN Metal Products Co.,Ltd, müşterilerimize mümkün olan en yüksek seviyede paslanmaz çelik ürünleri ve şirket içi işlemeyi sağlamamızı sağlamak için sürekli sistem iyileştirmeleri uygulamaktadır. markamızın ve logomuzun bir parçası olan müşteri hizmetleri hedefleri: “Hizmetimiz – Sizin Başarınız”.

Hizmet

Satış Öncesi Hizmet

 

Ciddi bir çalışma tutumu ve coşkusuna, paslanmaz çelik ürünler konusunda yetkin bilgiye sahibiz, müşterilerin ihtiyaç ve sorularını sabırla tam olarak anlayabiliyoruz. Paslanmaz çelik sac, rulo, boru, köşebent, kanal, çubuk, şerit ve yassı gibi standart parametrelere sahip paslanmaz çelik ürünler olduğunda bar, vb, size kısa sürede teslim süresi ile teklif göndereceğiz. Özel paslanmaz çelik ürünler olduğunda, özel gereksinimlerinizi (tercihen çizim resimleri ile) sorduktan ve iletişim kurduktan sonra size en kısa sürede bir e-posta göndereceğiz. üretim departmanımız ile

 

Satışta Hizmet

 

Satışta, Chuangen Metal gibi profesyonel işleme Hizmeti sağlar

 

Markalama Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Paslanmaz Çelik Markalama Hizmeti tarafımızca sağlanır ve çalışkan profesyonellerimiz tarafından yürütülür.

 

Paketleme Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 2Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Profesyonel ve güncel paketleme yöntemleri, ileticimiz için bir standarttır.Burada elbette paslanmaz çelik ve metal ürünleriniz için en iyi ambalajın seçiminde de size destek oluyorlar.Mallarınız güvenli ve mükemmel durumda gelmelidir.

 

Çözme Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 4

 

Çözme, çelik bobinin çözülmesi ve kesilmesi işlemidir.... Bu, 'ışıksız' üretim için uygun mükemmel düz bir çelik sac ile sonuçlanır.Süreçle ilgili kapsamlı deneyimimiz, müşterilerin gereksinimlerinin her zaman karşılanmasını sağlar.

 

Dilme Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 5

 

Bobin dilme, müşteri tarafından tasarlanmış genişliklere ve gerekli bobin boyutuna ve ağırlığına göre tam genişlikte bir bobinin kesildiği döner bıçaklı ekipmanı içeren bir işlemdir.

 

Kesme Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 6

 

Birinci sınıf kesim hizmetlerimiz aracılığıyla çelik ürün yelpazemizi özel boyutlara göre kesebiliyoruz:Plazma kesim / CNC lazer kesim

/Şerit testere kesimi

 

Parlatma Hizmeti:

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 7

 

Metal cilalama, levhalar, köşebentler ve borular gibi fabrikasyon metal parçaların yüzeylerini pürüzsüzleştirir ve genellikle parçalar veya malzemeler son kullanımlarına gitmeden önce son finişi sağlar.Paslanmaz çeliğin parlatılması, korozyon, çevresel faktörler, aşınma ve darbelerin neden olduğu hasara karşı direncini gözle görülür şekilde geliştirdiği için oldukça faydalıdır.

 

Satış Sonrası Hizmet

 

Satış sonrası hizmet, satış sonrası hizmetin en önemli parçasıdır.Satış sonrası hizmet işletmelerin pazar payını korumaları veya genişletmeleri için önemli bir faktör haline gelmiştir. Satış sonrası hizmetin kalitesi tüketicilerin memnuniyetini etkilemektedir.

Ekibimiz

Chuangen, harika olan her şeyi tedarik etme, yaratma ve dağıtma tutkusuyla kendini adamış hayalperestlerden oluşan bir ekiptir.Genç, hırslı ve kararlıyız, en çok ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek kalitede paslanmaz çelik ürünler sunuyoruz.Dayanıklı, sağlam ve sezgisel şeyleri severiz ve havalı insanların yüzlerine havalı gülümsemeler koymaya bayılırız.

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Genç olmamıza rağmen, ekip üyelerimiz bu alanda uzun süreli deneyime sahip eğitimli profesyonellerdir.Ekibimiz, tam üretim akışını tamamlamak için gereken tüm becerileri kapsayan çeşitli insanlardan oluşur.Her zaman farklı geçmişlere ve becerilere sahip insanları ağırlıyoruz.

 

İyi bir ekibin en önemli özelliklerinden biri açık iletişimdir.Her ekip üyesi, proje güncellemeleri, sorular, fikirler ve genel girdiler için grubun geri kalanıyla iletişim kurabilmelidir.Açık iletişimi teşvik eden bir ekip, herkesin fikir ve görüşlerini korkmadan paylaşabilmesini sağlar.

 

Çin Tsingtao ChuangEn Metal Products Co.,Ltd şirket Profili 2

 

Sadece ofiste çok çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda tırmanış, barbekü, yüzme, CS, vb. Gibi birçok anlamlı ve sağlıklı grup etkinliğimiz var.